₨ 19,500.00
Payment Methods:
In stock
| Brand | Acer |
|---|---|
| Display Size | 34″ |
| Resolution | QHD 2560 x 1440 |
| Panel Type | VA Panel |
| Color | Black |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1ms |
| Peak Brightness | 400nits |
| Contrast Ratio | 100Million:1 |
| Aspect Ratio | 21:9 |
| Color Support | 1.07 Billion |
| HDR Support | Yes |
| Viewing Angles | 178° horizontal/vertical |
| Connectivity Options | 2 x DisplayPort 1.4, 2 x HDMI(2.0), 1 x Audio Out |
| Power Consumption | 240V |
| Adjustability | Tilt, Pivot |
| VESA Mount Compatibility | 100x100mm |
| Special Features | AMD FreeSync, HDR |
| Built-in Speaker | Yes, 2x2W |
| Weight | 4.2Kg |
In stock
| Brand | Acer |
|---|---|
| Display Size | 27″ |
| Resolution | FHD 1920 x 1080 |
| Panel Type | TN Panel |
| Color | Pink, Space Gray |
| Refresh Rate | 75Hz |
| Response Time | 1ms |
| Peak Brightness | 300nits |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Color Support | 16.7 million colors |
| HDR Support | NO |
| Viewing Angles | 178° horizontal/vertical |
| Connectivity Options | HDMI, VGA |
| Power Consumption | 18.5W |
| Adjustability | Tilt, Pivot |
| VESA Mount Compatibility | 100x100mm |
| Special Features | AMD FreeSync |
| Built-in Speaker | Yes, 2x2W |
| Weight | 5.6Kg |
In stock
| Brand | Acer |
|---|---|
| Display Size | 27″ |
| Resolution | FHD 1920 x 1080 |
| Color | Black |
| Refresh Rate | 180Hz |
| Response Time | 1ms |
| Peak Brightness | 250nits |
| Contrast Ratio | 3000:1 |
| Color Support | 16.7 million colors |
| HDR Support | Yes |
| Viewing Angles | 178° horizontal/vertical |
| Connectivity Options | 2x HDMI, DP 1.4, Audio out |
| Power Consumption | 40W |
| Adjustability | Pivot, Tilt |
| VESA Mount Compatibility | 75x75mm |
| Special Features | AMD FreeSync, VisionCare, Flicker-free, Low Dimming, ComfyView, Zero Frame |
| Built-in Speaker | Yes, 2W |
| Weight | 5.65Kg |
In stock
| Brand | MSI |
|---|---|
| Color | Pink, Space Gray |
| Screen Size | 15.6″ |
| Refresh Rate | 165Hz |
| Response Time | 1ms |
| Peak Brightness | 1419 nits |
| Contrast Ratio | 1019:01:00 |
| Screen to body Ratio | 98% |
| Color Support | SRGB |
| HDR Support | Yes |
| Viewing Angles | 178° horizontal/vertical |
| Connectivity Options | HDMI |
| Power Consumption | 750W |
| Adjustability | Pivot |
| VESA Mount Compatibility | 100x100mm |
In stock
| Brand | Acer |
|---|---|
| Display Size | 25″ |
| Resolution | FHD 1920 x 1080 |
| Panel Type | TN Panel |
| Color | Pink, Space Gray |
| Refresh Rate | 144Hz |
| Response Time | 1ms |
| Peak Brightness | 400nits |
| Contrast Ratio | 1000:1 |
| Aspect Ratio | 16:9 |
| Color Support | 16.7 million colors |
| HDR Support | NO |
| Viewing Angles | 178° horizontal/vertical |
| Connectivity Options | 1x DVI, 1x HDMI, 1x Display Port |
| Power Consumption | 17.10W |
| Adjustability | Tilt |
| VESA Mount Compatibility | 100x100mm |
| Special Features | AMD FreeSync |
| Built-in Speaker | Yes, 2x2W |
| Weight | 5.6Kg |
Out of stock

No account yet?
Create an Account
Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.