Asus Zephyrus G14 2021 GA401QH Ryzen 7 5800HS | 16GB RAM | 512GB SSD | GTX 1650 | 14″ FHD 144Hz display
₨ 178,000.00
Out of stock
Out of stock
0
People watching this product now!
Free Delivery Inside Kathmandu
1 Time Free Servicing
Payment Methods:
₨ 178,000.00
Out of stock
Out of stock
Payment Methods:
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Black |
| Model | Asus Zephyrus G14 |
| Weight | 1.6kg |
| Battery | Lithium Ion (Li-Ion) |
| Operating System | Windows |
| Processor | Intel |
| Warranty | 1 year |
| Brand | Asus |
|---|---|
| Color | Black |
| Model | Asus Zephyrus G14 |
| Released Date | 2021 |
| Weight | 1.6kg |
| Warranty | 1 year |
| Processor | Intel |
|---|
| Refresh Rate | 144Hz |
|---|---|
| Display Type | LED |
| Screen Size | 14″ |
| Speaker | YES |
|---|---|
| Touchpad | Multi-touch |
| Card Reader | NO |
|---|---|
| Headphones and MIc | YES |
There are no reviews yet.

No account yet?
Create an Account
Reviews
Clear filtersThere are no reviews yet.